1-А2-А3-А4-А5-А6-А7-А8-А9-А10-А11-Аканікули

    Ось і  закінчилися канікули і розпочалась друга чверть.
    На уроках природознавства ми вивчаємо багато цікавого.

    Я підготував реферати

про бджолину сім'ю (жовтень 2000),
про птахів (жовтень 2000),
та про динозаврів
(листопад 2000).
та про змій
(січень 2001).

У вільний час я ліпив із глини.

От що у мене вийшло.

     Сьогодні, 8 грудня 2000 року, ми проводили КВК (для тих, хто не розуміє - КВН).
     Поділили клас на дві команди. Наша команда називалася  "Козацтво". Ми всі переодягалися в костюми. А я був капітаном команди і гетьманом.(Я -  третій зліва - з булавою і у шапці з пір'ям.)

Було багато цікавих конкурсів, відгадували загадки, був конкурс хто більше назве народних свят, пісень та страв та конкурс "Відгадай мелодію". А також ми інсценували свято Миколая та Андрія. І  нам подарували цікаву книжку "Золото України" Ігора Жука. Скоро розмістим тут наші фото.

А от і наші фото!


Моя команда

Музикальний конкурс

Нам з мамою було трошки сумно, адже наша команда зайняла друге місце і ми вирішили погортати останній  номер (за грудень 2000р.) журналу "Натали". Уявіть яким було наше здивування, коли в рубриці "Устами младенца..." ми побачили мій вислів і підпис "Ігор, Чернівці". Так, ми посилали рік тому те, що я говорив коли був маленький і тепер це надрукували в журналі.
 Якщо ви зацікавилися, то заходьте на нашу сторінку "Від двох до шести...".

Нашій школі днями виповнюється 192 роки. Вся школа готується до цього свята. І ми випустили газету "Учнівська династія. 48 років разом зі школою!". Адже в цій школі вчився ще мій дідусь.
Газета вийшла гарна, а школа готує книгу про свою історію, і наша інформація ввійде туди.
 


 

03.12.2000  Я, із своєю партнеркою Олесею, приймав участь у обласному конкурсі бально-спортивних танців у групі "Ювенали - Е".
І, хоча у фінал ми не вийшли, та у нас було багато вражень і ми були цілком задоволені!!!!


 

 

 
 
 
 
 

УРА! Я виграв велосипед у конкурсі "Я малюю Інтер"! У класі розповсюджували газети "Казковий вечір", там дуже цікаві казки, оповідання та різні конкурси. Був там і конкурс на кращій малюнок на тему "Я малюю Інтер". Я намалював три малюнка до телепередач "Що? Де? Коли?", "Підводна одисея команди Кусто" та "Смачно з Борисом Бурдою". І от 19 січня 2000 року я у Києві. Призи вручав почесний президент телеканалу Інтер і мій земляк Олександр Зінченко. А ввечері нас показували у новинах!Скоро Новий рік! Ми у класі проводимо багато конкурсів. Серед них "Яка команда краще прикрасить вікно до Нового року", "Хто напише кращі вітання з Новим роком" і багато інших конкурсів.

І звичайно,  скоро Новорічний бал.

А ще, я зустрів Діда Мороза.

Третя чверть промайнула непомітно. Нескінчені новорічні свята плавно переходили із одного в другий, в  23лютого та 8 березня. Та ще цей період багатий на дні народження в нашій родині - спочатку у прадідуся, бабусі та 13 березня - у моєї сестрички - Катрусі!!!
За цей час школу закривали на карантин, у зв'язку із грипом.
А я відвідав музей воскових фігур та етимологічну виставку, ходив у театр....
 
 
 

перша чверть
 

 

От двух до шести Ребятишкина книжка Игорешкина страничка Катя наша маленька...